Hakkımızda

Toplam 10.000 m² açık alan ve 5000 m² kapalı alanda, aylık 80-100 ton kapasite ile kaliteli gübre üretimi konusunda deneyimlerimizi ve tecrübelerimizi gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında yaptığımız çalışmalarla kanıtlayarak, yolumuza emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. 2014 yılından beri aktif olarak faaliyet gösteren tesisimizde amacımız sadece kaliteli gübre üretmek değil aynı zamanda geleceğimiz için topraklarımızı zenginleştirmek yarınlarımızı çocuklarımıza bırakırken bunun haklı gururunu yaşamaktır. Tesisimiz yıllık 1200 tonluk kapasitesiyle ülkemizin öncü firmalarından biri olup, tüm üretim, hiçbir kimyasal veya türevleri olmadan tamamen doğal yöntemlerle yapılmaktadır.

Misyonumuz

Çağımızın gerektirdiği modern çalışma yöntemlerimiz, nitelikli personel seçimimiz ve eğitimlerimizle yapılan işlerin, kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesini pozitif bir ivmeyle sürekli geliştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kesintisiz tespit edip, en iyi şekilde cevaplayarak, zaman ve enerjilerini asıl faaliyet alanlarına yöneltmelerine yardımcı olmak ve katkıda bulunmaktır.

Bir projenin başarısındaki en vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğunun bilinciyle, tecrübelerini işe adamış personelinin doğaya değer katmayı ilke edinerek tarım dünyasındaki her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği üretiminin tüm alanlarına yansıtarak çevreci hizmeti, insanlığın hizmetine en verimli ve temiz şekilde sunmak.

Vizyonumuz

Organikliği bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Wormica, kuruluşundan bu yana "insana saygı" konusuna dayanan yönetim anlayışı ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. Wormica'da istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak "çevreci nesiller ve organik dünya" hedefi ile geleceğin doğasını inşa ediyoruz. Kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern bir Türkiye için ülkemiz tarımına ve ekonomisine katkımızı sürekli olarak artırmaktayız.

Wormica Organik Solucan Gübresi